• -20%
copy of Naklejki na paznokcie - Noworoczne Atrybuty - VS-3D-57
search
  • copy of Naklejki na paznokcie - Noworoczne Atrybuty - VS-3D-57

copy of Naklejki na paznokcie - Noworoczne Atrybuty - VS-3D-57

12,00 zł
9,60 zł Zniżka 20%
Brutto

Nasze naklejki na paznokcie "Noworoczne Atrybuty" to doskonały sposób, aby dodać blasku i stylu swojemu manicure na sylwestrową noc. Symbolika Nowego Roku na Twoich paznokciach.

Ilość

Nasze naklejki na paznokcie "Noworoczne Atrybuty" to doskonały sposób, aby uczcić i przywitać nadchodzący rok z niepowtarzalnym blaskiem i stylem. Każdy z nas marzy o tym, aby rozpocząć nowy rok w wyjątkowy sposób, a teraz możesz to zrobić, tworząc niesamowity manicure z naszymi naklejkami.

Te naklejki są pełne symboli związanych z Nowym Rokiem - od kolorowych balonów, poprzez zegar odliczający czas, po kieliszki szampana. Każdy atrybut został starannie i precyzyjnie zaprojektowany, aby Twoje paznokcie błyszczały w nocy sylwestrowej.

Aplikacja naszych naklejek jest niezwykle prosta. Wystarczy odkleić wybrany atrybut, przykleić go na lakierze hybrydowym lub zwykłym, a następnie utrwalić specjalnym topem. Możesz stworzyć pełny zestaw noworocznych paznokci lub dodać pojedynczy atrybut jako wyjątkowy akcent.

Dzięki naszym naklejkom na paznokcie "Noworoczne Atrybuty" Twoje paznokcie staną się centralnym punktem uwagi na każdej noworocznej imprezie. Przywitaj nowy rok w wyjątkowy sposób z naszymi wyjątkowymi naklejkami.

VS-W-13