• -20%
copy of Naklejki na paznokcie - Kolorowe Foliowe Śnieżynki - VS-CF-010
search
  • copy of Naklejki na paznokcie - Kolorowe Foliowe Śnieżynki - VS-CF-010
  • copy of Naklejki na paznokcie - Kolorowe Foliowe Śnieżynki - VS-CF-010

copy of Naklejki na paznokcie - Kolorowe Foliowe Śnieżynki - VS-CF-010

12,00 zł
9,60 zł Zniżka 20%
Brutto

Nasze naklejki na paznokcie "Foliowe Noworoczne Motywy" to doskonały sposób na dodanie blasku i uroku swojemu manicure podczas sylwestrowych i noworocznych przyjęć. Wybierzcie spośród różnorodnych wzorów, aby Wasz manicure był efektowny i oryginalny.

Ilość

Nasze naklejki na paznokcie "Foliowe Noworoczne Motywy" to idealny sposób na przywitanie Nowego Roku z blaskiem i stylem. Ta wyjątkowa kolekcja naklejek została stworzona, abyście mogli wyrazić swoją radość i entuzjazm związaną z nadchodzącym rokiem w sposób wyjątkowy i oryginalny.

W naszej kolekcji znajdziecie naklejki w różnorodnych wzorach, inspirowane noworocznym nastrojem. Możecie wybierać spośród naklejek z kolorowymi sztuczkami pirotechnicznymi, balonami, zegarami wskazującymi północ, a także innymi symbolami Nowego Roku. Aplikacja naszych naklejek jest prosta i przyjemna, dzięki czemu stworzenie efektownego manicure jest dostępne dla każdej miłośniczki paznokci.

Dodając nasze naklejki na paznokcie "Foliowe Noworoczne Motywy" do swojej kolekcji kosmetyków do manicure, przygotowujecie się na wyjątkowe celebracje i sylwestrową zabawę. Wasze paznokcie staną się nie tylko ozdobą, ale także wyrazem Waszej radości i entuzjazmu.

Skorzystajcie z naszej kolekcji, aby stworzyć niepowtarzalne wzory na swoich paznokciach, które przyciągną uwagę i dodadzą blasku każdemu świętowaniu. Wybierzcie nasze naklejki na paznokcie "Foliowe Noworoczne Motywy" i witajcie Nowy Rok w niepowtarzalnym stylu.

VS-CF-026