• -20%
%product-name%
search
  • %product-name%

copy of Naklejki na paznokcie - Płatki śniegu - VS-3D-63

12,00 zł
9,60 zł Zniżka 20%
Brutto

Nasze naklejki na paznokcie "Noworoczne Atrybuty i Nowogodnie Ozdoby" to must-have dla każdej miłośniczki manicure. Ożyw swoje paznokcie magicznym blaskiem i świątecznymi motywami, aby witając Nowy Rok, czuć się wyjątkowo.

Ilość

Nasze naklejki na paznokcie "Noworoczne Atrybuty i Nowogodnie Ozdoby" to idealny sposób, aby wprowadzić magię Nowego Roku na Twoje paznokcie. Ta wyjątkowa kolekcja naklejek została stworzona specjalnie, abyś mogła świętować Nowy Rok w niesamowitym stylu.

W naszej kolekcji znajdziesz różnorodne wzory, które odzwierciedlają atmosferę Noworocznego świętowania. Błyszczące szampany, migoczące ognie sztuczne, zegary wskazujące północ i inne noworoczne atrybuty zostaną doskonale odwzorowane na Twoich paznokciach dzięki naszym naklejkom. Dodaj blasku i koloru swojemu manicure, aby zaczynać Nowy Rok w wyjątkowy sposób.

Nasze naklejki na paznokcie są łatwe w użyciu i trwałe. Dzięki nim Twój manicure będzie wyglądać świeżo i efektownie przez całe Noworoczne uroczystości. Pozwól swojej kreatywności rozkwitnąć i stwórz unikalne wzory na paznokciach, które przyciągną uwagę wszystkich podczas sylwestrowej nocy.

Z naszymi naklejkami na paznokcie "Noworoczne Atrybuty i Noworoczne Ozdoby" Twój manicure stanie się niezapomnianym elementem każdej Noworocznej imprezy. Przygotuj się na magiczne chwile i baw się świetnie na powitanie Nowego Roku!

VS-3D-57