• -20%
copy of Naklejki na paznokcie - Noworoczne Atrybuty - VS-W-13
search
  • copy of Naklejki na paznokcie - Noworoczne Atrybuty - VS-W-13

copy of Naklejki na paznokcie - Noworoczne Atrybuty - VS-W-13

12,00 zł
9,60 zł Zniżka 20%
Brutto

Nasze naklejki na paznokcie "Płatki Śniegu" to doskonały sposób, aby stworzyć wyjątkowy zimowy manicure. Delikatne płatki śniegu dodadzą Twoim paznokciom uroku i magii natury.

Ilość

Nasze naklejki na paznokcie "Płatki Śniegu" to prawdziwa magia zimy zamknięta w małych ozdobach do manicure. Jeśli marzysz o tym, aby Twoje paznokcie błyszczały jak delikatne płatki śniegu w słońcu, to te naklejki są dla Ciebie idealne.

Płatki śniegu to symbol czystości, delikatności i niepowtarzalnego piękna natury. Teraz możesz przenieść tę magię na swoje paznokcie, tworząc wyjątkowy manicure, który zachwyci wszystkich wokół.

Nasze naklejki zostały starannie zaprojektowane, aby każdy płatek śniegu wyglądał jak dzieło sztuki. Precyzyjne wycięcia i nieskazitelne detale sprawiają, że aplikacja jest niezwykle prosta. Wystarczy odkleić wybrany płatek, przykleić go na lakierze hybrydowym lub zwykłym, a następnie utrwalić specjalnym topem.

Naklejki na paznokcie "Płatki Śniegu" nadadzą Twojemu manicure wyjątkowego uroku, który przyciąga spojrzenia. To doskonały sposób, aby dodać swoim paznokciom zimowego blasku i magii.

VS-W-15