Naklejki wodne na paznokcie DN-3D/357
  search
  • Naklejki wodne na paznokcie DN-3D/357
  • Naklejki wodne na paznokcie DN-3D/357
  • Naklejki wodne na paznokcie DN-3D/357

  Naklejki wodne na paznokcie DN-3D/357

  12,00 zł
  Brutto
  Ilość

  Naklejki na paznokcie z motywem serduszek, klatki piersiowej i pośladków to idealny sposób, aby wyrazić swoją miłość do siebie samej. Te kreatywne i urocze naklejki nadadzą Twoim paznokciom wyjątkowy wygląd, który z pewnością przyciągnie uwagę. Dodaj nieco zabawy do swojego manicure i pozwól sobie na wyrażenie swojej kreatywności z tymi uroczymi naklejkami.

  Serduszka, klatka piersiowa i pośladki są przedstawione w pięknych kolorach, takich jak różowy, fioletowy i niebieski, co daje efektowny i oryginalny wygląd. Te naklejki na paznokcie są doskonałe dla każdej osoby, która chce dodać nieco koloru do swojego stylu.

  Naklejki te wykonane są z trwałych i łatwych do zastosowania materiałów, co oznacza, że możesz je z łatwością przyklejać i usuwać, bez uszkadzania paznokci. Wszystkie naklejki są starannie zaprojektowane i wykonane, aby zapewnić najwyższą jakość, dzięki czemu możesz cieszyć się pięknym wyglądem swoich paznokci przez długi czas.

  Dzięki naklejkom na paznokcie z motywem serduszek, klatki piersiowej i pośladków możesz wyrazić swoją osobowość i styl w unikalny sposób. Z łatwością dodaj nieco zabawy i kreatywności do swojego manicure i bądź zawsze modna i oryginalna!

  DN-3D/357