• -20%
%product-name%
search
  • %product-name%
  • copy of Naklejki na paznokcie - Księżyc, Słońce i Różności - VS-W-27

copy of Naklejki na paznokcie - Księżyc, Słońce i Różności - VS-W-27

12,00 zł
9,60 zł Zniżka 20%
Brutto

Nasze naklejki na paznokcie "Noworoczne Emoji" to doskonały sposób, aby dodać radości i kolorów swojemu manicure podczas Nowego Roku. Oferujemy wysoką jakość i różnorodność wzorów, które pozwolą Ci wyrazić swoje emocje na paznokciach.

Ilość

Nasze naklejki na paznokcie "Noworoczne Emoji" to doskonały sposób, aby wyrazić swoją radość i entuzjazm podczas Nowego Roku. Oferujemy szeroki wybór naklejek z uroczymi emoji, które sprawią, że Twój manicure będzie wyjątkowy i pełen uroku.

Nasze naklejki są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i doskonały wygląd paznokci przez wiele dni. Nie musisz obawiać się o odpryski czy blaknięcie kolorów - nasze naklejki utrzymają się w nienaruszonym stanie.

W naszym zestawie znajdziesz różne emoji związane z Nowym Rokiem, takie jak uśmiechnięte twarze, kolorowe balony, konfetti i wiele innych. Możesz dowolnie łączyć te wzory, tworząc unikalny manicure, który przyciągnie uwagę każdego.

Aplikacja naszych naklejek jest niezwykle prosta. Wystarczy odkleić je z nosiciela i przykleić na lakierze hybrydowym lub zwykłym, a następnie utrwalić specjalnym topem. Efekt będzie zachwycający i trwały. Nasze naklejki nadają się zarówno dla profesjonalnych stylistów paznokci, jak i dla tych, którzy chcą stworzyć efektowny manicure w domowym zaciszu.

Poczuj radość Nowego Roku i wyraź ją na swoich paznokciach dzięki naszym naklejkom "Noworoczne Emoji". Spraw, aby Twój manicure był wyjątkowy i pełen uroku.

VS-CW-64