• -20%
%product-name%
search
  • %product-name%
  • copy of Naklejki na paznokcie - Piękne Wzory - VS-W-16
  • copy of Naklejki na paznokcie - Piękne Wzory - VS-W-16

copy of Naklejki na paznokcie - Piękne Wzory - VS-W-16

12,00 zł
9,60 zł Zniżka 20%
Brutto

Nasze naklejki na paznokcie "Księżyc, Słońce i Różności" to doskonały sposób, aby wyrazić swoją kreatywność i unikalny styl na swoich paznokciach. Oferujemy różnorodność wzorów, które pozwolą Ci stworzyć niepowtarzalny manicure.

Ilość

Nasze naklejki na paznokcie "Księżyc, Słońce i Różności" to prawdziwa uczta dla miłośniczek kreatywnego manicure! Oferujemy niezwykłą różnorodność wzorów, które pozwolą Ci wyrazić swoją osobowość i unikalny styl na swoich paznokciach.

Nasze naklejki są łatwe w aplikacji - wystarczy odkleić je z nosiciela i przykleić na lakierze hybrydowym lub zwykłym. Następnie utrwalić specjalnym topem, a efekt będzie zachwycający i trwały przez wiele dni.

Jakość naszych produktów jest dla nas priorytetem. Dlatego też nasze naklejki są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i doskonały wygląd. Nie musisz obawiać się odprysków czy blaknięcia kolorów - Twój manicure będzie prezentować się nienagannie.

Nasze naklejki nadają się zarówno dla profesjonalnych stylistów paznokci, jak i dla tych, którzy chcą stworzyć efektowny manicure w domowym zaciszu. Daj się ponieść wyobraźni i stwórz unikalny manicure z naszymi naklejkami "Księżyc, Słońce i Różności".

VS-W-27