• -20%
copy of Naklejki na paznokcie - Figury i Śnieżynki - VS-CW-25
search
  • copy of Naklejki na paznokcie - Figury i Śnieżynki - VS-CW-25

copy of Naklejki na paznokcie - Figury i Śnieżynki - VS-CW-25

12,00 zł
9,60 zł Zniżka 20%
Brutto

Nasze naklejki na paznokcie "Figury i Śnieżynki" to doskonały sposób na stworzenie eleganckiego i świątecznego manicure. Dodaj blasku swoim paznokciom i błyszcz na świątecznych przyjęciach.

Ilość

Nasze naklejki na paznokcie "Figury i Śnieżynki" to doskonały sposób na dodanie wyjątkowej elegancji i świątecznego uroku Twojemu manicure. Święta to czas, kiedy chcemy wyglądać wyjątkowo, a nasze naklejki pomogą Ci osiągnąć ten efekt w prosty sposób.

W zestawie znajdziesz różnorodne wzory, które pozwolą Ci stworzyć niepowtarzalny design na swoich paznokciach. Figury geometryczne i śnieżynki to symbolika zimy, która kojarzy się z białym puchem spadającym z nieba. Teraz możesz mieć ten magazyn na swoich paznokciach, dodając swojemu manicure eleganckiego uroku.

Nasze naklejki są łatwe w użyciu. Wystarczy wybrać ulubiony wzór, przyciąć go do odpowiedniego rozmiaru, nałożyć na paznokcie i utrwalić lakierem. To szybki i prosty sposób na osiągnięcie profesjonalnego manicure w domowym zaciszu.

Święta to również czas, kiedy chcemy błyszczeć na świątecznych przyjęciach. Nasze naklejki na paznokcie "Figury i Śnieżynki" pomogą Ci osiągnąć ten efekt, dodając elegancji i blasku Twojemu manicure.

Stwórz niezapomniany świąteczny manicure dzięki naszym naklejkom na paznokcie "Figury i Śnieżynki" i zachwyć wszystkich swoim wyjątkowym stylem.

VS-CW-24